Rozhovor s Derrickem ( CZ )

Rozhovor s Derrickem

19. května 2007 v 12:48 | Filip ( admin )
Ahoj Derricku, nejdrív se nejak ve strucnosti predstav:)
No tak jmenuji se Honza Touš. Je mi 18 let a jsem z Ceské Lípy.

Jak dlouho se již venuješ NHL na online?
NHL po netu se venuji pár let. Už ani nevim kdy sem zacal hrát online, ale pamatuju si, že mi jednou muj dobrej kámoš z hokeje(Foppa) poslal odkaz na stránku ESL, kde on sám hrál. Tak jsem si rekl, že když to hraju docela dlouhou dobu a baví me to, tak proc to nezkusit.

Videl jsem te už v NHL06 na ESL, byla to tvoje první online liga?
Ano. To je presne to o cem sem hovoril už v predchozí odpovedi.

Nyní hraješ na Games-i ve druhé lize, co ríkáš na 2.ligu a na svuj tým?
No druhá liga se docela hodne zmenila...hlavne na postech hrácu. Ale myslim si, že je tam hodne dobrých hrácu...i když bych rekl, že ty nejlepší odešli do extraligy. Vybíral jsem až jako 28. a tak sem pocítal s nejakým horším týmem. Vybral jsem si St.Louis a po nekolika zápasech se mi zaclo s nimi darit a ted je to pro me v NHL 07 tým císlo 1.

Jaký je tvuj názor na Games-i?
Podle me je Games-i nejlepší liga u nás v republice a jsem rád, že zde mužu hrát :).

Mužeš nám prozdradit, zda hraješ za nejaký klan?
Jo to klidne mužu. Momentálne hraju za klan "Frozenriders".

Tento klan je tvuj první nebo si již prošel více týmy?
No už sem byl v nejakých klanech, ale tam sem bud dlouho nevydržel a nebo ten klan nejak zanikl.

Jaký je tvuj nejoblíbenejší tým a hrác?
Tak já to tak nejak strídám. Dríve ješte když sem zacínal hrát nhl, tak sem mel nejvíce v oblibe Detroit, ale poslední dobou je to u me vždy jinak. Minulou sezonu muj favorit byla Carolina. Letos je to bud Buffalo a nebo NY.Rangers. Hrác je to pak Jaromír Jágr. A v NHL 07 je muj nejoblíbenejší tým St.Louis Blues a hrác Dough Weight.

Kdyby se te na ulici nekdo zeptal na 5nejlepších hrácu NHL07, kterí by to byli?
No s temi nejlepšími jsem doposud zatim asi nehrál. Ale myslim si, že do tý špicky patrí JaakubM, Grafic, [H]unteR_SS, PALO a i když sem s tebou ješte nehrál...no vlastne párkrát jo, ale to je dávno, tak myslim, že tam taky patríš...máš urcite svojí kvalitu a proto bych pátého rekl BuRgin.

Kolik hodin denne trénuješ nhlko a co by jsi doporucil nováckum?
Když sem zacínal na ESL, tak jsem byl schopnej odehrát klidne 10 zápasu za den :-D...ta doba je naštestí pryc a ted už hraji jen ve volné chvíli a když na to mám náladu. V poslední dobe mám jiné starosti a tak od NHLka si trošicku dávám voraz. Nováčkům bych doporucil pokud chtejí dosáhnout úplného vrcholu, tak by meli bedlive trénovat a nenechat se od nikoho zastrašit a jít si za svým. Ale zase ne to moc prehánet. Jsou prece i jiné lepší veci než NHL ;)

Jaký máš postoj k IRC vs. ICQ?
Drív jsem byl jednoznacne pro ICQ, ale když clovek delší dobu používá neco nového, tak si na to zvykne a už od toho neopustí. Já jsem jednoznacne pro IRC.

Máš nejaké dobré výsledky, ci úspechy, které te teší?
No tak me teší každé vítezství, ale nejaké vyjímecné, které bych zde rekl, tak to si fakt nevzpomenu. Jeden úspech, který me teší byl hned první sezonu na Games-i. Kdy jsem se se San Jose Sharks dostal až do finále play off a zdolal me až Flodrc, který je nyní v extralize. Ale jsem za ten výsledek rád a hledím si každý den diplomu, který mám nad monitorem :-D.

Co tvoje cíle s hrou NHL07?
Moje cíle nejsou momentálne žádné. Už nemám takovou chut do hry, ale nekdy si zahraju rád. Ted se to tocí spíše kolem holek a tak.

Díky za rozhovor:)
Taky dík a preji ti hodne zdaru v hraní NHLka a predevším v živote samotném :-).
Zdroj : www.eSuba.eu
 
 

Reklama