Ovečkin se stává tváří NHL 07

Ovečkin se stává tváří NHL 07

19. května 2007 v 12:22 | Filip ( admin )
Fenomenální nováček Washington Capitols Alexander Ovečkin se dohodl s Electronics Arts, že bude mluvčím hry a objeví se na přebalu. Jednička draftu v r. 2004 naplnila svůj potenciál a předvedla třetí nejlepší vstup nováčka do soutěže v historii NHL. Ovečkin dal najevo svou přítomnost v lize třetím místem v kanadském bodování ( 106 b. ), na třetím dělěném místě ve vstřelených gólech ( 52 ) a prvním celkově v počtu střel ( 425 ).
" Z mého pohledu to znamená, že někdo oceňuje Vaše úspěchy, když se objevíte na přebalu hry," řekl Ovečkin,"hrál jsem hry od EA mnoho let a jsem poctěn být součásti týmu, který vyvýjí NHL 07. Ovečkin se nejvíce projevil v sezóně 200-2006, kdy hrál s takovou úrovní náruživosti, vášně a talentu, že si spousta lidí říkala, že on je nová tvář NHL 07. Ve svých 20 letech už stihl získat trofej Valerye Kharlamova pro nejlepšího ruského hráče v NHL a byl v konečném hlasování o Calder Memorial Trophy pro nejlepšího nováčka. Mnohem víc o jeho reputaci v lize ale vypovídá nominace na cenu Lestera B. Pearsona, ocenění pro nejlepšího hráče voleného jeho vrstevníky v hráčské asociaci NHL. Zlatý věk konzolového hokeje se vrátí ve chvíli, kdy se představí NHL 07 se svými inovacemi, které Vám umožní se cítit jako kdybyste opravdu byli na ledě. NHL 07 bude reprezentovat dosud nepoznaný pocit svobody a ovladatelnosti. NHL 07 bude reprezentovat životodárný pramen pro konzolové hraní hokeje jakmile se objeví v obchodech v Kanadě a v USA na podzim 2007. Hokejový puritáni a občasní fandové se budou cítit jako profíci, když si pořídí NHL 07.

Hlavní vlastnosti

  • Připojte se k revoluci
  • Zažijte dosud nejrealističtější prožitek herního ovládání, přičemž veškerý pohyb, včetně střelby, kličkování a bránění ovládejte pomocí analogových ovladačů. Jednou rukou provádějte pohyby hokejkou a další úkony horní části těla a zároveň druhou ovládejte každý skluz a otočku bruslí.
  • Opanujte hřiště svou hokejkou
  • Ovládněte hru s pomocí rozšířeného systému ovládání. Při útoku si podržte puk, použijte falše a určete rychlost střel při gólových příležitostech. V obraně pak likvidujte soupeřovy příležitosti drtivými bodyčeky a agresivním presingem.
  • Využijte předností svého hráče
  • Využijte schopností svých útočníků k prokličkování čtvrtinou, záložníků k přípravě gólových příležitostí, použijte tělo svých hrotových hráčů k průniku mezi soupeřovy obránce. V obraně pak zužitkujte velikost, sílu a schopnosti svých obránců k odstavení soupeře od puku.
Článek publikoval: JOJO86 ( Filip ) Admin | Zdroj:electronicarts.cz
 
 

Reklama